Telefon
Facebook
WhatsApp
İnstagram

Vizyonumuz & Misyonumuz

Biz Kimiz ?

Vizyonumuz & Misyonumuz

 

VİZYONUMUZ

SAYSU POMPA, yılların verdiği tecrübe, birikim, teknoloji ve Ar-Ge ye olan istek sebebiyle sektörün ve alanında yapılan ürünlerin, işçilik ile hizmeti alanında en mükemmeline odaklanmıştır.  

Kendisine düstur edindiği ilke “KALİTE ÖVGÜ İSTEMEZ” olmuştur. Bu ilkeyi benimsemesinde ki yegâne şey asla “Güven Kaybı” yaşamamak ve yaşatmamak olmuştur.
Sektörün ihtiyaçları doğrultusunda mevcud ürünleri; teknoloji, çağın ve coğrafi şartların sürekli değişmesi ile hep değişime açık ve üstüne koyarak son sistem imkânlar ve ekipmanlar kullanarak yeniliğe odaklanmıştır.
Burada ki amaç şuan ki olanla yetinmeyip daha verimli, faydalı kullanım ve maliyet açısından elverişli ürünler ile sektörün ve kullanıcının yararına olan ne varsa üretmeyi amaç edinmiştir. Gaye maddi amaçtan çok memnuniyet, yararlılık ve üretilen tüm ürünlerin dayanıklılık ile hizmet vermesi olmuştur.Enerji kaynaklarının verimli kullanılması ve dışa bağımlılığın azaltılması,Ülke ekonomisi ve istihdamın daha da gelişmesi için taşın altına elini koymaktan asla geri durmamış ve bu inançla daha fazlasına odaklanmıştır.    

Düstur edindiği “KALİTE ÖVGÜ İSTEMEZ”şiarı ile bu yeniliklerin teknoloji ve Ar-Ge merkezli öncüsü olmuştur.

MİSYON

İlk akla gelen aldatmadan, yanıltıcı olmadan gerçekleri, hak edilenleri lâyıkıyla ikincil taraflara eksiksiz sunmak olmuştur. Kaliteden asla ama asla taviz vermemek firmanın çekirdeğindeki kodlara işlemiştir.

- Müşteri memnuniyetsizliğinin meydana gelmemesi için gerekli iyileştirmelerin ve kontrollerin sürekli yapılması

- Kalite kontrolleri ve imalat sürecinden son kullanıma kadar tüm adımları takip etmek ve gerekli düzenlemelere açık olmak.

- Çağın ve teknolojinin tüm gereksinimlerini bilmek, Ar-Ge temelini baz alarak yeniliklerden yararlanmak, bu imkan ve birikim havuzundan sektörün ihtiyacı olanı sunmak başat hedef olmuştur.

- Ülke ekonomisine ve gelecekteki gelişmişlik çıtasındaki yeri açısından fayda sağlamak ,katkı sunmak adına daha çok azimli ve özverili çalışmak öncelikli amacı olmuştur.

Saypump

E-bülten Aboneliği

Haber, Duyuru, ve her türlü gelişmeden haberdar olmak için e-bülten aboneliğini yaptırınız