Telefon
Facebook
WhatsApp
İnstagram

Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Hakkımızda

SAYSU POMPA ve KOLON BORULARI olarak faaliyet hayatına Konya’da 70’li yılların düzenli atölye ve sanayi sitesine geçiş dönemlerinde  Merhum Seyid YANMAZ tarafından Milli Pompa ve ekipmanlarının imâli ve tamiri amaçlı olarak kurulmuştur.

Başlangıçta yapmış olduğu imalat ürünleri ile Konya merkezi ve yakın ilçelerine hitap etmeyi amaçlamış fakat gelen talepler doğrultusunda çevre il ve ilçelerde de faaliyetini sürdürüp hizmet vermeye başlamıştır. Firma, sfero döküm dalgıç pompa iş dalında çalışmaya 2000 yılında başlamış olup bu alanda da yeniliklere ve daha fazlası için hedefler çizmeye odaklanmıştır.
 

Aynı zamanda Ovalama Çelik Manşonlu Kolon Boruları imali ile çalışma hayatına devam etmiş olup, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini hedef odaklı çalışan firmalar ile paydaş olma yoluna giderek sektörün diğer ürünlerini de bünyesinde bulundurarak hem birebir kullanıcıya hem de alt bayi olarak çalışma ihtiyacı duyan firmalara tüm imkânları ile kaliteli ve geniş ürün gamı ile hizmet vermeye devam etmektedir.

“KALİTE ÖVGÜ İSTEMEZ” bir slogandan ziyade; firmamızın ticaret, üretim ve satış sonrası müşteri ilişkileri hususunda büyümesine,gelişmesine, sektöre olan verimli katkı verme amacına yol gösteren öncü bir kılavuz olmuştur.

1970 yılların başında başlayan bu hizmet ve verimli olma isteği, arzusu ikinci ve üçüncü kuşaklara değişen şartlar ve durumlar bağlamında geleceğin getirdiği tüm yeniliklerle beraber imkân-teknoloji ekseninde bilgi, birikim ve yılların verdiği tecrübe ile yapılanın üzerine sürekli koyarak siz değerli paydaşlarımıza hizmet vermek için artarak devam edecektir.

Saypump

E-bülten Aboneliği

Haber, Duyuru, ve her türlü gelişmeden haberdar olmak için e-bülten aboneliğini yaptırınız